חוות דג הזהב

נעים להכיר

חוות דג הזהב היא היבואן הגדול בישראל לדגי נוי וציודם. החווה שוכנת במושב נווה ימין ופעילה כבר משנת 1985. אתם מוזמנים לבוא לבקר אותנו בשעות הפעילות 

לחצו כאן ליצירת קשר

חוות דג הזהב 8 בע"מ, נעים להכיר


חוות דג הזהב, כאחד מן העסקים הגדולים בישראל לדגי נוי, מכסה שטח פעילות יוצא מן הכלל של ייבוא, גידול, מכירה והפצה של דגי-נוי, אקווריומים, בריכות וציודם.


חוות דג הזהב 8 בע"מ פועלת החל משנת 1985 במושב נווה ימין שבשרון, ומשתרעת על פני 10 דונם של חממות ובתי גידול לדגי מים מתוקים.

עם התפתחותה וגדילתה, החלה החווה לייבא דגי נוי מרחבי העולם והיום היא מתפקדת גם כנקודת מכירה למגדלים קטנים רבים מרחבי הארץ.

החווה החלה דרכה כסיטונאות דגים ועדיין, חלק ניכר מנפח העבודה של החווה הוא אל מול מעל 400 חנויות ובתי עסק ברחבי הארץ אשר רוכשים ממנה ישירות דגי נוי וציודם.

בשנים האחרונות החלה החווה למכור גם ללקוחות פרטיים, ולפני כשנתיים נפתחה מחלקת המכירה הקמעונאית של החווה, שהיא מהגדולות בארץ ומציעה ללקוחותינו מדף מוצרים רחב ומאות סוגים של דגי נוי למכירה.

החווה מעמידה לרשות לקוחותינו מגוון רחב של שירותים, החל מצוות מכירות מיומן ומקצועי, אשר ישמח לענות לכל שאלה ולעשות את המיטב כדי לאפשר לכם את הטוב ביותר, דרך הצעת פתרונות ממוקדים לצרכים העיצוביים שלכם (בסיוע אדריכל מוסמך) וכלה בטיפולי חירום תרופתיים לדגים במצוקה.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר, להתרשם ממגוון המוצרים שפיתחנו לטובתכם, המגדלים, לראות מערכות שתיכננו וביצענו לטובת ארגונים ומגדלים פרטיים ולהתרשם ולו במקצת ממה שיש לנו להציע.


הדגים שלנו ליצירת קשר

כאן הקסם קורה


"חוות דג הזהב" – מגשימים לכם חלום באקווריום ובבריכה!


תחומי הפעילות של החווה מתחלקים לשני חלקים עיקריים – התחום הסיטונאי, שמתבטא בייבוא דגי נוי מכל רחבי העולם והפצתם לחנויות ברחבי הארץ, והתחום הקמעונאי, אשר מתבטא במכירה ליחידים, אשר מגיעים לחווה או מזמינים שירות פרטני הביתה.

אתם מוזמנים לבוא לבקר אותנו בחווה. אנחנו פתוחים ללקוחות סיטונאיים וליחידים בכל ימות השבוע משעות הבוקר ועד הערב. בימי שישי וערבי חג, מהבוקר ועד שעות הצהריים. בשבתות וחגים סגור.

אנחנו מספקים דגי נוי לחנויות בכל רחבי הארץ. אם יש לכם חנות לבעלי חיים ואתם זקוקים לדגי נוי, השאירו לנו פרטים ומספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם!


לדף סיטונאים וחנויות